Projekty indywidualne

Strona apostolatu rekolekcyjnego Salwatorian, której głównym celem jest ułatwienie komunikacji między rekolekcjonistami, a parafiami zainteresowanymi tego typu działalnością Salwatorian.

Sklep i hurtownia zajmująca się sprzedażą produktów ekologicznych i pochodzących od lokalnych producentów. Sklep hurtowy przystosowany do zakupów lokalnych i wysyłkowych.

Strona dla firmy zajmującej się pośrednictwem pracy na terenie całej Unii Europejskiej. Serwis posiada wyszukiwarkę ofert oraz daje możliwość aplikacji na interesujące nas stanowisko.

Strona i blog przeznaczony do promocji zdrowego trybu życia i ekologicznego jedzenia oraz sklep internetowy przeznaczony do dystrybucji witamin i suplementów diety.

Polska strona międzynarodowej formy zajmującej się produkcją oraz dystrybucją systemów audio dla przewodników turystycznych. Strona dostępna w języku polskim i angielskim.

Wypożyczalnia systemów audio TourGuide dla przewodników turystycznych. Strona typu OnePege przedstawiająca specyfikację sprzętu i jego możliwości.

Strona opracowana dla Parafii pw. Odkupiciela Świata, na której znajdują się ogłoszenia parafialne, galeria zdjęć oraz inne informacje o działaniu wspólnoty.

Strona dla firmy Radio-Net, która zajmuje się dostarczaniem usług telekomunikacyjnych, internetowych oraz telewizji kablowej w obrębie Strzelina i okolicy.

Sklep i strona dla Warsztatu 5R, czyli miejsce, gdzie można poczytać o meblach z upcyclingu, a co ważniejsze można je kupić i to w różnych wariantach kolorystycznych.

Nowa strona poradni stomatologicznej "Wojnów". Jest to w pełni responsywny projekt oparty o system WordPress. Strona przedstawia pracowników oraz ofertę poradni.

Strona projektu realizowanego w ramach programu Horyzont 2020. Powstała, by dzielić się postępami z realizacji działań i by dotrzeć do mieszkańców osiedla Popowice.

Projekt polegający na przeniesieniu treści z systemu Joomla na nową stronę opartą o WordPress. Strona jest w pełni responsywna.

Strona domowa doktoranta Politechniki Wrocławskiej, która powstała w celu przekazania studentom materiałów dydaktycznych i innych informacji.

Strona dla ODSK "Piast", powstała z potrzeby poprawy komunikacji z mieszkańcami osiedla i jako reklama działań ośrodka.

Blog jest z jednej strony miejscem do publikacji albumów fotograficznych, a z drugiej strony czymś w rodzaju poradnika jak takie albumy tworzyć.

Portal zawierający informacje o zaburzeniach psychicznych i będący swego rodzaju przystanią dla osób z zaburzeniami.

Strona Rady Osiedla, która powstała, by poprawić komunikację między radnymi a mieszkańcami osiedla.

Nowe strona Fundacji Aktywny Senior. Powstała z potrzeby dostosowania się do najnowszych trendów i standardów sieciowych.

Nowa wersja strony dla przewodnika turystycznego po Wrocławiu - Arkadiusza Förstera. Rozbudowa objęła także pełną angielską wersję strony.

Strona Fundacji "Ekopotencjał - Przestrzeń Możliwości", powstała, by propagować ekologiczny styl życia.

Strona wizytówkowa Wrocławskiego Klubu Przewodników. Miejsce przeznaczone dla przewodników oraz turystów.

Strona Zarządu Głównego Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich z siedzibą we Wrocławiu.

Międzypokoleniowa strona internetowa stworzona jako projekt finansowany z mikroGRANTÓW Europejskiej Stolicy Kultury 2016.

Strona ośrodka szkoleniowego dla sterników motorowodnych oraz żeglarzy jachtowych. Marley Marie oferuje także kursy, szkolenia oraz licencje.

Strona Niepublicznej Placówki Doskonalenia Nauczycieli - Centrum "PROTOTO". Centrum oferuje kursy, szkolenia i studia podyplomowe.

Strona projektu "Rozwój kompetencji - motorem zmiany", który jest elementem programu kształcenia osób dorosłych na terenie Unii Europejskiej.

Platforma informacyjna powstała na potrzeby komunikacji ze studentami wydziału Inżynierii Chemicznej Politechniki Wrocławskiej.

Strona parafii pw. Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny, Wrocław-Pilczyce. Na stronie można znaleźć ogłoszenia parafialne, informacje dotyczące parafii oraz zdjęcia z uroczystości i pielgrzymek.

Blog opracowany dla wrocławskiego stowarzyszenia "Popowiczanie". Stanowi on centrum informacyjno-komunikacyjne dla członków organizacji.

Blog internetowego marketu budowlanego StukPuk.pl powstały jako platforma komunikacji między klientami, a ekspertami z różnych dziedzin.

Strona informacyjna dla licealistów i maturzystów zawierająca przydatne wzory oraz teorię przydatną podczas przygotowania do egzaminów z matematyki.

Strona wizytówkowa będąca platformą informacyjną dla turystów lub mieszkańców chcących zwiedzić Wrocław i okolice z doświadczonym przewodnikiem.

Strona fundacji "U Źródeł" zajmującej się promowanie zdrowego trybu życia oraz medycyny alternatywnej i wszelkiego rodzaju kontaktów z naturą.

Witryna warszawskiego biura rachunkowego LP.MAXIMA Group, które zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie księgowości i rachunkowości.

Blog "Aktywny Senior" powstał jako platforma komunikacyjno-informacyjna dla Seniorów działających jako wolontariusze wokół fundacji "Aktywny Senior".

Strona fundacji "Aktywny Senior" stworzona jako miejsce, w którym Seniorzy mogą znaleźć informacje o bieżących wydarzeniach oraz działaniach na terenie Wrocławia.

Modyfikacje i administracja

Kontynuacja bloga, który powstał w ramach projektu 60+ Virtual Culture pod patronatem Stowarzyszenia Żółty Parasol.

Strona Gospodarstwa Rolnego M. Sznajder z Doliny Baryczy. Najlepsze naturalne kiszonki na Dolnym Śląsku.

Blog poświęcony Scrapbooking oraz szeroko pojętemu rękodziełu. Można tam znaleźć naprawdę przepiękne kartki i albumy.

Strona wizytówkowa Willi "Rubin" w Uniejowie. Modyfikowałem układ oraz kolorystykę szablonu oraz dodawałem galerię i interaktywną mapę.

Blog poświęcony prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. W ramach współpracy tworzyłem formularz kontaktowy oraz system zarządzania użytkownikami.

Strona kwartalnika "Branża Dziecięca", na której projektowałem formularze rejestracyjne, dodawałem powiązane wpisy oraz optymalizowałem działanie strony.

Portal branżowy dla deweloperów oraz budowlańców. W ramach modyfikacji dodawałem responsywność, naprawiałem slider oraz optymalizowałem działanie.

Internetowy market budowlany StukPuk. W ramach rozbudowy strony przygotowywałem slider reklamowy, katalog produktów oraz karuzelę z markami.